Lietotājs: Parole: iegaumēt: Reģistrācija Aizmirsāt paroli? Logins?
Ziņas / BalticRace
 
SitemapE-MailContact Us
 
LV
meklēt
SākumsZiņasSezona 2016GalerijaForumsKontakti
Racinghistory.lv
maisitaji

Ziņas
Izdrukāt
Jau sestdien-10.maijā, Biķerniekos uz starta izies vismaz 70 drifta dalībnieki05.06.14

 

info: Elīne Berķe

foto: Kaspars Dziedātājs

 

Jau sestdien-10.maijā, Biķerniekos uz starta izies vismaz 70 drifta dalībnieki- starp tiem gan zināmi vārdi no LV PRO klases kā arī Igaunijas- Henri Puhmas, Harold Valdma u.c.

 

 

Latvijas drifta čempionāta atklāšana notiks jau šo 6dien, 10. maijā Biķernieku trasē plkst. 15:00, kur vienā dienā norisināsies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas PRO drifta čempionāta posmi un Latvijas drifta kausa 1.posms.

 

Šoreiz cīņas solās būt īpaši sīvas, uz starta Pro klasē redzēsim jaunus dalībniekus no Latvijas, kas no ProAm klases pārgājuši uz Pro, piemēram, Kristapu Sapalu, Raivi Graudiņu, Ingemāru Jēkabsonu, tāpat uz starta redzēsim Elviju Ķezi, kurš atrādīs savu jauno drifta auto, protams arī Ivo Cīruli, Oskaru Brediku, Raimondu Tihanovu u.c. jau labi pazīstamus Latvijas drifterus.

 

Bet ar to viss nebeigsies, uz starta izies vismaz 12 Igaunijas braucēji, kas jau ir pieteikušies sacensībām- redzēsim gan Igaunijas pirmā posma uzvarētāju Harold Valdma, gan Latvijas skatītāju vienu no favorītiem Henri Puhmas, kurš tomēr ir palicis pie sava Audi Coupe un ir gatavs priecēt skatītājus ar agresīvām sānslīdēm. Tāpat dalību sacensībām ir pieteikuši jau 5 Lietuvas Pro drifteri, un protams, Latvijas drifta kausa ieskaite Street un ProAm klasēs, kur ir sagaidāms ļoti liels dalībnieku skaits.

 

Kā papildus stimulu organizatori Latvijas PRO drifta čempionāta „RIGA CHALLENGE 2014” (šī gada Latvijas PRO drifta čempionāta nosaukums) dalībniekiem izsludinājuši Latvijas driftā vēl neredzētas naudas balvas. Katrā posmā pirmo trīs vietu īpašnieki savā starpā sadalīs 1000 eiro. Tāpat jaunums būs auto piedevu STP piedāvātā skatītāju simpātiju balvu – 500 eiro tiks tam braucējam, par kuru sacensību laikā skatītāji būs atdevuši visvairāk balsu, tātad šoreiz maza teikšana būs arī skatītājiem.

 

Neesam aizmirsuši arī par papildus atrakcijām bērniem, tribīņu zonā tā būs 1188 atrakcija, kas būs bezmaksas, dalībnieku parkā būs atsevišķs bērnu stūrītis, ar dažādām aktivitātēm, un vēl skatītājiem būs iespējams aplūkot www.stance.lv, sēdināto auto show-off.

 

9. maijā trasē tiks aizvadīti pirms sacensību oficiālie treniņi, kas notiks no 15:00-19:00, ieejas maksa skatītājiem 2 EUR.

 

Ieejas biļetes jau pieejamas iepriekšpārdošanā visās biļešu servisa kasēs un Statoil DUS

Pirmās 1000 biļetes pieejams tikai par 6 EUR( Uz vietas 10 EUR)

Bērniem līdz 9 gadu vecumam ieeja par brīvu,

10 līdz 16 gadu vecumam ieejas biļetes cena iepriekšpārdošanā 3 EUR( Uz vietas 6 EUR)

Pensionāriem biļetes cena iepriekšpārdošanā 3 eiro( Uz vietas 3 EUR)

Invalīdiem ieeja uz drifta sezonas atklāšanu būs bez maksas.

Biļetes uz dalībnieku parku varēs iegādāties sacensību dienā par cenu 15 EUR, tāpat varēs iegādāties arī auto caurlaidi 15 EUR, auto stāvvieta trases teritorijā 3 EUR.

VIP biļete tribīnē dalībnieku parkā, kas būs norobežota 25 EUR

Uz vietas būs pieejamas arī ģimenes biļetes 2+2=25 EUR 2+1=20 EUR

 

Vairāk informācijai par pasākumu sekojiet līdzi

Facebook: Latvian Drift page

Twitter: Latvia drift   

Draugiem.lv: Latvijas drifts un www.driftlatvia.com

 

Sacensības 10. maijā tiks atklātas 15:00, un tās skatītāji varēs vērot gan no tribīnēm, gan no dalībnieku parka. Bet skatītājiem ieeja būs vaļā jau no 11:00. Skatītājus aicinām apmeklēt arī Street un ProAM kvalifikācijas braucienus, jo pēc sacensību atklāšanas uzreiz sāksies kvalifikācijas braucieni PRO, tad Street tandēmi TOP 16, ProAM tandēmi top 16 un PRO tandēmu braucieni.

Pēc pasākuma, lieliska iespēja tikties ar visiem sportistiem bārā Just, kur lieliskā gaisotnē tiks svinēta Latvijas drifta sezonas atklāšana 2014.

 

Mūs atbalsta:: KUMHO TYRE, Lāčplēsis, Motul, Optisports, TWIN auto- auto rezerves daļu tirgotājs, prodrift.lv BMWpower.lv, balticrace.lv, ss.lv, informatīvais uzziņu dienests 1188, www.traips.lv, Degviela, Tipogrāfija Poligrama, sportacentrs.lv, tvnet.lv, LAF, www.travelnews.lv, DC shoes, automazgātuve Genarts, Battery energy drink, Fantasy Park, RISJ pirotehnikas veikals, Pizza Fly, TOMO hotel, BKSB, CSDD, Just bārs, Vējstikli, go4speed.lv, driftemotions.lv, Apsardze „BERKUTS” un STP. 

 Komentāri:

Tev jabūt autorizētam lietotājam, lai varētu komentēt rakstu! Reģistrējies šeit!
Kristinesfrizetava
www.racinghistory.lv
1
© Copyright BalticRace.lv 2009-2016
Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz BalticRace.lv obligāta
0 / 0 / 0.0163
e-TIRGUS.LV