Lietotājs: Parole: iegaumēt: Reģistrācija Aizmirsāt paroli? Logins?
Ziņas / BalticRace
 
SitemapE-MailContact Us
 
LV
meklēt
SākumsZiņasSezona 2016GalerijaForumsKontakti
Racinghistory.lv
maisitaji

Ziņas
Izdrukāt
31.maijā -1.jūnijā dragreisa sezonas atklāšana Igaunijā!05.16.14

 

info: Jolanta Jermacāne

foto: 

 

Baltijas ātrākās automašīnas 31.maijā-1.jūnijā  pulcēsies Igaunijā, Haapsalu, lai pasākumā pirmo reizi šajā sezonā oficiāli sacenstos par uzvarētāju tituliem un vērtīgām balvām.

Šogad Latvijas Dragreisa Čempionāts iziet starptautiskā apmērā-pirmos divus sacensību posmus organizējot kopā ar Lietuvas un Igaunijas Dragreisa Čempionātu organizatoriem.

‘’Šādu lēmumu pieņēmām, lai motivētu mūsu dalībniekus piedalīties oficiālās Dragreisa sacensībās ārpus Latvijas robežām, mērojot spēkus ar Lietuvas un Igaunijas  čempionātu dalībniekiem, jo esam patiesi konkurētspējīgi. Kā arī- tā ir lieliska pieredzes apmaiņa mums kā organizatoriem, jo nākošā gada mērķis ir Latvijā organizēt gan Lietuvas, gan Igaunijas čempionātus’’ informē sacensību organizatores Ieva Čerņajeva un Jolanta Jermacāne

Pēdējos  gadus par titulu ātrākajā un prestižākajā klasē cīnījušies Ilmārs Zausajevs, Māris Ozoliņš un Normunds Lācis, un izskatās, ka arī šogad šīs cīņas būs iespaidīgas.

‘’Šogad Latvijā lielu plānu nav. Piedalīšos Ventspils posmā ,bet to vēl redzēsim. Apsveru domu piedalīties sacensībās ārpus Latvijas robežām’’ ,tā komentē  Ilmārs Zausajevs.

Pašmāju jaudīgāko auto īpašnieki Māris Ozoliņš un Normunds Lācis , aktīvi  gatavojas šim posmam, tātad par godpilno 1.vietu  UNLIMITED klasē Latvijas ieskaitē sīvi cīnīsies komandas biedri.

 ‘’Esam visu ziemas periodu gatavojuši auto- lai novērstu pagājušā gada tehniskās problēmas.  Viegli nebūs, bet ja tehnika nepievils- Igaunijā piedalīsimies arī Igaunijas čempionāta ieskaitē, lai mērotos spēkiem ar Igauņu jaudīgākajām auto!’’ tā komentē Normunds Lācis.

Ne mazāk aizraujošas cīņas sagaidāmas arī mazākajās PRO A un PRO B klasēs, kurās tradicionāli konkurence ir tikpat sīva kā UNLIMITED klasē. Teju visi piloti pa ziemu ir uzlabojuši un pārbūvējuši esošos automobiļus, vai pat uzbūvējuši jaunus, līdz ar to par spēku samēru šajās klasēs varēs spriest vienīgi pēc pirmā posma.

Latvijas Dragreisa čempionāta pirmais posms Igaunijā norisināsies 2-as dienas: pirmajā dienā paredzēta tehniskā komisija , treniņi un kvalifikācijas braucieni, savukārt otrajā dienā- sacensības.

‘’Ir patiesi jauki, ka turpinām šo sadarbību ilgtermiņā. Igaunijas Dragreisa Čempionāta ietvaros šis būs lielākais pasākums šajā sezonā!’’, tā informē organizators no Igaunijas Kristjan Veedler.

Ar tehniskajiem noteikumiem un čempionāta nolikumu var iepazīties mājas lapā

www. laf.lv. Lai piedalītos sacensībās, visiem dalībniekiem līdz 30.maijam jāreģistrējas „on-line” reģistrācijā: http://www.edra.ee/edra-nationals-registration/

Pasākuma programma apskatāma:

http://www.edra.ee/edra-nationals-2014-eng/

 Komentāri:

Tev jabūt autorizētam lietotājam, lai varētu komentēt rakstu! Reģistrējies šeit!
Kristinesfrizetava
www.racinghistory.lv
1
© Copyright BalticRace.lv 2009-2016
Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz BalticRace.lv obligāta
0 / 0 / 0.0170
e-TIRGUS.LV